Перші різоденти

Культивуємо

арт

«RISO-Культура»
від RISOДЕНЦІЯ — це огляд найцікавішого, що відбувається у світі RISO-мистецтва — анонси riso-подій та культурних колаборацій, RISO-виставок та RISO-фестивалів. Розповіді про митців, дизайнерів, ілюстраторів фанатів RISO.

Культивуємо

крафт

«Баляси про тренди» – власна думка, що досліджує культуру тенденцій і речей, створених з використанням ручної праці та вінтажних технік, разом з новітніми технологіями. Про модний «технокрафт» і його втілення разом з RISO. 

Культивуємо

еко-друк

«Еко-день» – інформативні нотатки про еко-друк, еко-дизайн, еко-брендінг та бізнес, що зрозумів користь сталого розвитку та «зеленої філософії». А також про RISOGRAPH як самий еко-френдлі апарат для друку.

ПРОЄКТ «МАРІУПОЛЬ НЕОС» –

ДИТЯЧІ МРІЇ ПРО НОВЕ МІСТО

В жовтні-листопаді наша арт майстерня RISOДЕНЦІЯ провела мистецькі безкоштовні майстер-класи для дітей переселенців з Маріуполя. Сміливі творчі особистості разом з викладачами RISODEHЦІЇ створювали не просто ілюстрації, вони створювали історію!

Це історія про важливість мати мрію та вірити в неї. Історія про креативне майбутнє після нашої перемоги. Для нас було важливо розкрити дітячий творчий потенціал у співпраці з провідними дизайнерами та художниками, тому що РАЗОМ — МИ НЕЙМОВІРНІ!

 

Неймовірні, сміливі, неочікувані – це про дитячі доробки з наших мистецьких майстер-класів.

 

Дякуємо всім, хто долучився творити і допомогати!

Така краса варта наших спільних зусиль!

RISOДЕНЦІЯ відкрита для творчої співпраці, колаборацій та експериментів, пропонує індивідуальний арт-друк Ваших робіт методом різографії, що надає надрукованому зображенню виключно мистецьку цінність та унікальність.

НАШІ ПОСЛУГИ

RISO-ДРУК ілюстрацій, мистецьких робіт, зінів, журналів, арт-буків, коміксів, мистецьких видань, художніх листівок, календарів

RISO-ДРУК, ДИЗАЙН

крафтових меню, тейблсетів, запрошень, етикеток, ярликів, паковального паперу, еко-паковання та іншої краси для маркетингу 

RISO-ДРУК, ДИЗАЙН авторських книжок, дитячих книжок, поетичних збірок, також підготовка книжок до RISO-друку 

ВОРКШОПИ

по RISO-друку для дизайнерів, митців, ілюстраторів та просто творчих людей

ЗАСНОВНИКИ, ДИЗАЙНЕРИ, КРАФТАРІ

Олексій

Я народився і живу в Києві. Працював у глянцевих друкованих виданнях — пройшов цікавий шлях від дизайнера до головного редактора, пізніше керував відділами дизайну в  міжнародних рекламних агенціях, транснаціональних біотехнологічних компаніях, українських техно-ритейлерах. Створював красу від України до Іспанії, на посадах від графічного дизайнера до арт-директора.

Олег

Я графічний дизайнер, бренд-дизайнер та арт-директор. Народився в Маріуполі. Переїхав у Київ із Донецька в 2014 році, подалі від російської анексії. Дизайн та брендінг люблю, практикую, вивчаю, ще й радо викладаю їх в Європейській Школі Дизайну. 10 років тому заснував студію дизайну TOKIO brand design, яка тепер еволюціонувала в проєкт RISOДЕНЦІЯ. Зараз весь свій досвід спрямовую на розбудову першої в Україні RISO-студії.